O autorach


Piotr Rzymski
Biolog środowiskowy, doktor habilitowany nauk medycznych, pomysłodawca bloga, pasjonat naukowy, ciekawy świata, z zacięciem do popularyzowania nauki, także wśród najmłodszych. Interesuje go bezpieczeństwo i produkcja żywności, wpływ odżywiania na zdrowie oraz opinie konsumenckie dotyczące żywności. Fascynują go też sinice, toksyczne metale i jeszcze kilka innych intrygujących spraw.

Barbara Poniedziałek
Biolog środowiskowy, doktor habilitowana nauk medycznych. Zajmuje się wpływem rozmaitych czynników środowiskowych na zdrowie człowieka – począwszy od zanieczyszczeń chemicznych po pole magnetyczne. Miłośniczka zwierząt, wegetarianka z 20-letnim stażem, pasjonująca się dietą wegetariańską i wegańską.

Joanna Budzulak
Studentka dietetyki, szczególnie zainteresowana żywieniem klinicznym i suplementami diety. Fascynują ją zagadnienia z dziedziny farmacji. Najchętniej odpoczywa w otoczeniu dzikiej przyrody. Miłośniczka zwierząt, szczególnie kotów. Rozsądne, lecz niekoniecznie modne odżywianie to dla niej priorytet w utrzymaniu zdrowia.

Ważne newsy, kompetentne analizy.
Subskrypcją Premium podzielisz się z Bliskimi.

Wypróbuj za 11.90 zł